Projektant
Wybierz artystę z listy poniżej, aby zobaczyć wszystkie jego plakaty dostępne w naszej ofercie.
Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy plakaty są oryginalne?
Zdecydowana większość oferowanych przez nas przedmiotów jest oryginalna, są to pierwodruki, lub wznowienia z epoki. Przy każdym plakacie podana jest data druku. Wyjątek stanowi kategoria "Reprinty", w której oferowane są przedmioty, które są reprodukcjami. Są one czytelnie oznaczone jako reprodukcje, oraz szczegółowe opisane.

2. Czy mogę otrzymać dodatkowe zdjęcia?
Oczywiście! Jeśli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje o stanie przedmiotu, napisz do nas. Prześlemy szczegółowe fotografie oferowanego produktu.

3. Jaki jest wymiar plakatu? Czy mogę wybrać sobie rozmiar plakatu?
Każdy plakat oferowany jest w określonym rozmiarze. W karcie produktu podajemy rozmiar. W celu uzyskania precyzyjnego rozmiaru, prosimy o kontakt. Nie wykonujemy wydruków na życzenie, oraz nie udostępniamy cyfrowych plików.

4. Dlaczego grafiki posiadają w narożniku oznaczenie gapla.pl?
Jest to znak wodny zabezpieczający naszą własność intelektualną przed jej nielegalnym wykorzystaniem. Wszystkie skany, oraz zdjęcia produktów wykonujemy samodzielnie. Oznaczenie jest oczywiście widoczne jedynie w cyfrowej wersji pliku.

5. Jak pakujecie plakaty do wysyłki?
Plakaty wysyłamy zrolowane w solidnych tekturowych tubach, odpowiednio zabezpieczone szerszym papierem dla lepszej ochrony krawędzi wysyłanego przedmiotu.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl